Фотозвіт про весняні канікули

План заходів на весняні канікули

План заходів на зимові канікули

Дата

Час

Захід

Клас

Відповідальний

1

02.01.18р

9.00-

10.00

Ялинкова майстерня

«Виготовлення ялинок з різних матеріалів»

«Виготовлення новорічних композицій»

 

1-4

 

5-7

Ліцевич В.А.

 

 

Корсун Т.М.

2

03.01.18

9.00-

10.00

Гра – вікторина «Моя країна -Україна»

5-11

Шарапенко Т.С.

3

04.01.18

9.00-

10.00

Караоке-перегони ( з відвідуванням Надеждівського СБК)

1-8

Радченко І.В.

4

05.01.18

 

Конкурс витинанок «Чарівне мереживо витинанки»

 

1-4

5-7

Лавриненко А.В.

Козлова Т.М.

5

09.01.18

9.00-

10.00

Відеореліз «Різдвяні розваги»

9-11

Харибіна Н.М.

6

10.01.18

9.00-

10.00

Вікторина «Зимуючі птахи»

Навчальна гра « Пізнай світ»

1-4

5-11

Лавриненко Л.І.

Шарапенко Т.С

7

11.01.18

9.00-

10.00

Шахово-шашковий турнір

Турнір з настільного тенісу

5-11

Корсун В.М.

8

12.01.18

9.00-

10.00

Комп’ютерний гурток «Створення кліпів за допомогою відеоредактора»

5-8

Комісаров Н.В.

  

Звіт про проведену роботу під час зимових канікул

Зимові канікули в Надеждівському НВК розпочалися 01 січня і тривали до 12 січня 2018 року.

За цей час вчителями НВК було проведено ряд виховних та пізнавальних заходів.

У вівторок, 02 січня, для учнів НВК працювала ялинкова майстерня. Вчителі, Корсун Т.М. та Ліцевич В.А., провели майстер-клас по виготовленню найрізноманітніших ялинок з різних матеріалів.

03.01.2018 року для учнів була проведена учителем Шарапенко Т. С. гра- вікторина «Моя країна-Україна».

04.01.2018 року разом з Радченко І.В. учні відвідали сільський будинок культури, де взяли активну участь у караоке-перегонах. Загальне враження залишилося гарне.

05.01.2018 року під керівництвом Козлової Т.М. та Лавриненко А.В. запрацювала художня майстерня «Чарівне мереживо витинанок».

Для учнів 5 – 11 класів учителем Харибіною Н.М.,09.01.2018року, було проведено квест-гру з відеорелізом «Різдвяні розваги». Діти з цікавістю брали участь у різноманітних змаганнях. Яскравим підсумком став колективний перегляд фільму «Ніч перед Різдвом»

10.01.2018 року Лавриненко Л.І. та Шарапенко Т.С. у формі гри спілкувалися з учнями про бережливе ставлення до природи, про допомогу зимуючим птахам.

Корсун В.М., 11.01.2018 року, провів змагання з настільного тенісу та шахово-шашковий турнір. Було весело та цікаво, були визначені переможці.

12.01.2018 року Комісаров Н.В. разом з гуртківцями створювали кліпи за допомогою відеоредактора.

Дозвілля учнів НВК під час зимових канікул було цікавим і змістовним. Діти отримали задоволення від різноманітніх заходів та спілкування один з одним.

Але незважаючи на відпочинок, учні 11 класу відвідували консультації з різних предметів по підготовці до ЗНО, а також мали змогу пройти онлайн-тестування з використанням програми «ЗНО на 200 балів»

Звіт виховної роботи

за І семестр 2017/2018 навчальний рік

Виховна робота у І семестрі в Надеждівському навчально-виховному комплексі проводилась згідно з річним планом роботи НВК та планами діяльності класних керівників з учнівським колективом. Класними керівниками НВК проводиться комплексна психолого-педагогічна діагностика кожного учня, класного колективу, що допомагає правильно дібрати саме такі заходи, які впливають на особистий розвиток кожного учня. Таким чином, в школі проводились загальношкільні, класні та індивідуальні заходи з виховання в учнів здорового способу життя, дисципліни, культури поведінки, а також заходи з національного, патріотичного та правового виховання.

Виховною науково-методичною темою закладу була «Виховання гідного громадянина України, вірного патріота та своєї Батьківщини, людини з високими моральними якостями». Відповідно до річного плану роботи Надеждівського НВК, були поставлені завдання виховної роботи закладу, які реалізовувалися таким чином: підтримка морально-здорового клімату в НВК, підвищення рівня активності і зацікавленості всіх учасників навчально-виховного процесу (створення рейтингу класів), довіра, взаємоповага, стабільність у колективі (класні керівники проводять бесіди, як індивідуальні так і групові), вироблення прагнення всіх учасників навчально-виховного процесу до саморозвитку, творчості, прояву ініціативи (власний приклад вчителів, сумісна діяльність учня та вчителя, заохочення на лінійках), удосконалення роботи учнівського врядування (налагодження роботи учнівського врядування у класі ) . Проведено ряд місячників «Увага! Діти на дорозі» (вересень), з охорони здоров’я, екологічний, профілактики правопорушень та інші. В ході місячників були заплановані та проведені такі заходи: конкурси малюнків, цикли бесід, виховні години, усні журнали.

Згідно графіка відкритих годин спілкування класними керівниками були проведені такі заходи: «Державний прапор України – святиня українського народу» (7 клас, Корсун Т.М.), «Алкоголь і нікотин – вбивці людства» (8 клас, Козлова Т.М.), «Не роби іншому того, чого не бажаєш для себе», (6 клас, Радченко І.В. ), «Жертвам Голодомору присвячується» (11 клас, Харибіна Н.М..) «Права очима дитини» (5 клас, Біленко Т.С...), гра-презентація «Всі професії потрібні, всі професії важливі» (4 клас, Лавриненко А.В..), «Етика і культура поведінки. Мистецтво спілкуватися» (1 клас, Ліцевич В.А.), «Книга – твій друг і порадник» (3клас, Лавриненко Л.І.).

Пріоритетними напрямками виховної роботи закладу є: патріотичне, правове, морально-етичне, художньо-естетичне, трудове, екологічне, родинне, громадянське виховання.

Пріоритетними завданнями були: всебічний та гармонійний розвиток особистості, здатної до саморозвитку та самореалізації у своїй діяльності, попередження злочинності та правопорушень, збереження повноцінного, фізичного та психічного розвитку дітей та молоді, вдосконалення нових форм роботи, впровадження розвиваючих технологій. Згідно з річним планом роботи НВК на І семестр, 2017/2018 н.р. було заплановано та проведено комплекс заходів, які відповідають основним напрямкам виховної роботи. Треба відзначити високу якість та результативність таких заходів:

 1. Свято Першого дзвоника.
 2. Свято «День вчителя»
 3. Свято «День захисника України» та «День українського козацтва»
 4. Свято Миколая
 5. Свято Нового року.

Головним напрямком виховної роботи з учнями є громадянське виховання. З даного питання в закладі були проведені такі заходи:

 1. В День знань був проведений перший урок на тему «Україна – єдина країна» (вересень 2017 р. );
 2. Мітинг, присвячений визволення Лозівщини (вересень 2017);
 3. Тиждень українського козацтва (жовтень 2017);
 4. Тиждень, присвячений жертвам Голодомору (листопад 2017);

Головним завданням родинно-сімейного виховання є гармонійний та всебічний розвиток дитини, підготовка її до життя, формування моральних цінностей. Велика увага приділялася зв’язку сім’ї та школи.

 • Постійно проводилися загальношкільні батьківські збори із залученням представників служб у справах дітей, сім’ї, охорони здоров’я, правоохоронних органів.
 • Проводилися батьківські збори в 1-11 класах (не менш як один раз на період).
 • Відбулося 2 засідання Ради НВК.

Мета напрямку «Формування здорового способу життя » - забезпечення повноцінного розвитку дітей, охорони та зміцнення їх здоров’я, формування фізичних здібностей особистості. Педагогічним та учнівським колективом здійснено таку роботу :

 1. Цикл бесід по запобіганню дитячого травматизму, Профілактика ВІЛ/СНІДу.
 2. Участь в районному конкурсі плакатів «Спасибі - Ні»
 3. Тиждень боротьби з алкоголізмом та наркоманією (листопад-грудень 2017);

Серед заходів превентивного виховання, яке передбачає попередження злочинів та злочинності серед неповнолітніх, заслуговують на високу оцінку:

 1. Тиждень правознавства (грудень 2017).
 2. Рейди-перевірки учнівського врядування.

Серед заходів морально-етичного виховання слід відзначити:

 1. Свято до Дня працівників освіти.
 2. Новорічні свята.

Протягом року класними керівниками були проведені бесіди, години спілкування з екологічного виховання. В жовтні пройшов місячник екологічного виховання «Земля – наш спільний дім», конкурси малюнків «Природа очима дітей». У вересні-листопаді, березні-травні проводилася акція «За чисте довкілля» та трудовий десант «Наш парк - найкращий». У грудні пройшов конкурс «Зимовий вернісаж», «Український сувенір», «Різдвяна писанка», «Новорічна прикраса». В листопаді відбулася акція «Нагодуй птахів».

Трудове виховання передбачає формування навичок працелюбності в учнів, поваги до людей різних професій. З цією метою були проведені:

 • Суботники ( восени) по благоустрою шкільного подвір’я та прилеглих територій;
 • Участь в акції «За чисте довкілля»                                                                                                                                                                                                                           Морально-етичне виховання передбачає формування якісних рис характеру дитини, повагу, гідність, честь , лицарство , шляхетність. З цією метою були проведені:
 • Акція « Ти можеш їм допомогти»
 • Робота волонтерського загону «Джерело добра», який надає допомогу ветеранам Другої світової війни, людям похилого віку.
 • Свято Святого Миколая.
 • Участь у міжнародному мовно-літературного конкурсу.

 

В закладі діє орган учнівського врядування. Це шкільна дитяча організація «Віночок» (голова – Гончарук Діана, учениця 9 класу), яка об’єднує учнів 1-11 класів.),до її складу входять 9 груп «Лідер», «Посмішка», «Дружба», «Ровесник», «Юність», «Чорнобривці», «Ромашки», «Сонечко», «Калина». Робота учнівського врядування здійснюється за такими напрямками : громадянський, військово-патріотичний та превентивний напрямок; здоровий спосіб життя, художньо-естетичний напрямок , організація та проведення масових заходів; успішність та навчання учнів, екологічний напрямок, інформаційний напрямок. Учнівським врядуванням була запропонована і впроваджена рейтингова оцінка класів в навчальній, виховній, трудовій діяльності. Були розроблені критерії оцінювання. Протягом року велася боротьба за перемогу. Учнівське врядування приймає активну участь в житті закладу: допомога у підготовці та проведені всіх масових заходів, благодійні акції, робота з молодшими школярами, робота з порушниками дисципліни. Проводилися рейди-перевірки «Чистий клас», «Щоденник».

На високому рівні проводилася спортивно-масова робота: змагання з міні-футболу, шахів, шашок, волейболу, тенісу. Учні закладу приймали активну участь у шкільних та районних спортивних заходах.

Систематична робота проводилася щодо запобігання дитячому травматизму: викладалися курси «Основи здоров’я» для учнів 1-8 класів; постійно проводилися бесіди з ПДТ, вибухонебезпечні предмети, протипожежна безпека, дорожньо-транспортний травматизм, поводження дітей на воді та побутові травми.

Питання стану роботи закладу щодо запобігання дитячого травматизму розглядалося та аналізувалося на нарадах при директорові (вересень, травень), ШМО класних керівників (постійно), класних батьківських зборах (постійно). У НВК протягом року ведеться контроль за станом здоров’я учнів. У вересні пройшов місячник основ безпеки життєдіяльності, у рамках якої проведено наступну роботу:

 • вивчено медичні картки учнів, яких зараховано до школи;
 • проведено рейд-перевірку дотримання режиму дня, школярами в НВК та вдома;
 • створені умови для розвитку творчої особистості, підвищення інтелектуального потенціалу кожної дитини;
 • проведено медичний огляд дітей, надані необхідні рекомендації щодо лікування та профілактики;
 • в класних журналах заповнено лист здоров’я;
 • перевірено навчальні кабінети, спортивний зал та майданчик щодо вимог правил техніки безпеки і санітарно-гігієнічних вимог;
 • систематично діє контроль за відвідуванням дітей закладу.

Педагогічний колектив проводить певну роботу, спрямовану на виховання комплексної цільової програми боротьби із злочинністю. Головними напрямками роботи з цього питання є індивідуальна робота з дітьми, схильними до пропусків занять, правопорушень. У НВК проводився місячник попередження правопорушень (жовтень), тиждень правових знань.

Достатня увага була приділена дітям пільгового контингенту. Учні цієї категорії активно залучалися до участі в роботі гуртків та секцій, приймали активну участь у виховних заходах закладу. Також було проведено обстеження житлово-побутових умов цих учнів.

Вдосконалення та пошук нових форм роботи виховного процесу триває безперервно, тому у ІІ семестрі 2017/2018 навчального року. Надеждівський НВК працюватиме над такими завданнями:

 • виконання законодавчих та нормативних документів з організації виховної роботи;
 • реалізація основних завдань і принципів виховання у національній системі освіти;
 • формування громадянина – патріота України підготовленого до життя з високою національною свідомістю;
 • виховання громадянина з демократичним світоглядом, культурою, який не порушує прав і свобод людини та з повагою ставиться до традицій і культури інших народів.