*** Вітаю на сторінці!

РАДА ВІТАТИ ВАС НА СТОРІНЦІ ШКІЛЬНОЇ БІБЛІОТЕКИ

НАДЕЖДІВСЬКОГО НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОГО КОМПЛЕКСУ!

Бібліотека – це той храм, де завжди народжується і зберігається духовність.

Пам’ятаймо, що у давнину бібліотеку називали «дім життя», «притулок мудрості», «аптека для душі».

Василь Сухомлинський

Любий друже!

Зазирни в шкільну бібліотеку і поринь у веселковий світ знань, розваг та фантазій. Тут ти знайдеш все, що тобі буде потрібно.

Земля – просторова планета, де нікому не тісно. Цілий Всесвіт відкритий перед тобою. У книжках ти прочитаєш про рослини, птахів і звірів, про те, що є в небі, на землі і під землею, про досягнення науки й техніки, про життя твоїх однолітків і ще багато цікавого.

Тож берися до читання, і нехай над тобою завжди сяє сонце мудрості і добра!

Людина, для якої книжка вже у дитинстві стала такою необхідною, як скрипка для музиканта,

як пензель для художника, ніколи не відчуває себе обділеною, збіднілою і спустошеною.

В.Сухомлинський

 

ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

У нашій бібліотеці можна:

· взяти цікаву книгу;

· розповісти про книгу, яка сподобалась;

· взяти участь у конкурсах та заходах, які проводить бібліотека;

· підготувати доповідь, реферат;

· почитати журнали та енциклопедії.

Багато цікавого та корисного ми відкриваємо для себе, опинившись у світі книги. І мені хочеться побажати вам йти поряд з книгами, перечитувати їх, замислюватися про себе, вчинки інших, і тоді я думаю, ваше життя буде кращим та цікавішим.

 

Чекаю на вас у шкільній бібліотеці!

 

**** Міністерство освіти і науки України, підтримуючи ініціативу Міжнародної асоціації шкільних бібліотек щорічно з 1 по 31 жовтня в рамках Міжнародного місячника шкільних бібліотек проводить Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

Місячник шкільних бібліотек

Книжкова виставка

Конкурс постерів до 100-річчя від дня народження В.О.Сухомлинського

 

Літературна подорож " Казковий світ В.Сухомлинського"

 

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Тематична викладка "Афганістан - моя кривава рана" 

      Афганістанська війна - це не тільки трагедія, це ще доблесть і мужність людей, які побували в епіцентрі кривавого конфлікту, а також  - застереження на майбутнє. Важливо зберегти пам'ять про ті події, вклонитися тим людям, які не повернулися з  війни, виконуючи свій обов'язок перед Батьківщиною. Ми віддаємо данину поваги мужності та героїзму воїнів-афганців, які виконували свою непросту місію. Ця війна не стала загальною бідою нашого народу, а залишилася бідою тільки тих, хто в ній приймав участь. Для більшості людей вона далека,чужа і невідома... 

      15 лютого в бібліотеці Надеждівського НВК оформлено книжкову виставку - "Афганістан - моя кривава рана". До уваги відвідувачів бібліотеки представлено книги та ілюстрації про війну в Афганістані. Сторінки книг нагадали про  трагічні події та жорстокість війни.

***МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ

Разом із щастям і журбою

Зеленим листом шелестить,

У небі яснім над водою

Нам рідна мова мерехтить.

Це символ мудрості твоєї

Моя Вкраїно. Він горить!

Тож мови рідної своєї

Не відцурайтесь ні на мить!

                                            К.Коврик

       Щороку 21 лютого ми відзначаємо День рідної мови. У світі налічується близько трьох тисяч мов. І серед них - ніби запашна квітка в чудовому букеті - українська мова. Її багатство і краса, витонченість і мелодійність визнана світом. Мова - це найважливіший засіб людського спілкування і кожен народ по-своєму у ній неповторний. Український народ творив свою мову впродовж віків, заносячи до мовної скарбниці добірний нектар слова, а слово - найвірніший посланець з минулого в сьогодення і з сьогодення у прийдешнє.

       У бібліотеці для читачів була оформлена книжкова виставка "Мова країни моєї". Тут користувачі знайшли книги з історії рідної мови, сучасні словники та енциклопедії, підручники та посібники з української мови, а також цікаві сценарії святкування Дня рідної мови.